Do Turnieju Pozostało:56 dni12 godzin54 minuty

Organizator Turnieju Golfowego o Brylant A&A

 

 ____________________________________________________________________________________________________________________________________

 Organizatorem Turnieju Golfowego o Brylant A&A jest

A&A Marketing Sp. z o.o.

ul. Piotrkowska 146

90-063 Łódź


tel. 42 632 00 00
kom. 721 806 379

mail: golf@aia.pl


 

A&A to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na łódzkim rynku. Szerokie spektrum działalności obejmuje sieć ekskluzywnych salonów jubilerskich zlokalizowanych w historycznej zabudowie ulicy Piotrkowskiej oraz biurowce, hale magazynowe i produkcyjne będące w znaczącym punktem na mapie łódzkiego biznesu.

A&A to również jedyne w Polsce zlokalizowane w centrum miasta pole golfowe. A&A Golf Club to nie tylko  pole golfowe ale też  całoroczna hala do gry z symulatorem. Prowadzimy kursy golfa, zajęcia sportowe. Organizujemy eventy, spotkania biznesowe, sesje zdjęciowe.

A&A Nieruchomości Komercyjneto jest liderem rynkunieruchomości w centralnej Polsce. W ofercie posiada ponad 250 000 m2 powierzchni biurowej, magazynowej, handlowej i produkcyjnej. Pracujemy z każdym klientem. Od światowych korporacji po niewielkie firmy wynajmujące lokal na pierwszą działalność. Jesteśmy w biznesie od wielu lat i najważniejsza jest dla nas długoletnia współpraca. Sukces naszych klientów jest naszym sukcesem.

Dom Jubilerski A&A to ceniona marka ekskluzywnej biżuterii produkowanej ręcznie według tradycyjnych metod dostępnej wyłącznie we własnej sieci salonów jubilerskich. A&A Dom Jubilerski od pokoleń tworzy i udostępnia biżuterię, dzięki której nasi klienci są w stanie przekazać innym to, co czują, lub zachować dla siebie uczucia na przyszłe lata. Jesteśmy zaszczyceni tym, że możemy pomagać w zapamiętywaniu wspaniałych chwil jakimi są zaręczyny, ślub, narodziny dziecka, pierwsza komunia, urodziny czy życiowe sukcesy, które kobiety chcą uczcić i zapamiętać poprzez ponadczasową biżuterię. Z tego powodu koncentrujemy się na biżuterii wysokiej jakości, która to zadanie spełni.

WIĘCEJ INFORMACJI NA NASZEJ STRONIE www.aia.pl

 


 

Organizator
Sponsorzy
Patroni
Tworzenie stron WWW: Design Spektrum